poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Oczyszczanie organzizmu z toksyn
Oczyszczanie organizmu z toksyn, metali ciężkich i szkodliwych substancji jest kluczem do naszego zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Gromadzimy w swoim ciele toksyny w wyniku niezdrowego trybu życia, niewłaściwej diety bogatej w przetworzone, chemiczne produkty, używki takie jak papierosy i alkohol. Warto raz na jakiś czas przeprowadzić wewnętrzne"sprzątanie" naszego organizmu. Pomocne w tym będą koktajle, soki warzywne, które wspomogą twój organizm w walce z toksynami. Warto do takich koktajli dodać również ostropest tu kupisz dobrej jakości, który wspomaga i regeneruje naszą wątrobę, odpowiedzialną za detoksykacje. Ma on działanie silnie odtruwające, dzięki wysokiej zawartości symilaryny, silnego związku aktywnego.

Przepis na oczyszczający zielony koktajl z kapusty:


Jak przyrządzić taki koktajl?

Jeśli nie mamy sokowirówki, to można użyć do przyrządzenia takiego koktajlu blendera. 3 liście dużej kapusty płuczemy w zimnej wodzie, następnie kroimy na kawałki, wrzucamy do blendera, dolewamy trochę i miksujemy do uzyskania gęstej papki. Następnie przecedzamy tą papkę przez sitko odcedzamy z niej sok z kapusty. Do blendera z sokiem z kapustą dodajemy pokrojone w kostkę 1/3 cukinii, 2 jabłka, 1 kiwi, trochę natki z pietruszki i wyciskamy do tego sok z małej połówki cytryny. Wszystko razem mieszamy i koktajl jest gotowy do spożycia. Smacznego i na zdrowie !

Zielony barwnik występujący w warzywach i owocach to chlorofil.  Im ciemniejszy kolor, warzyw lub owoców to znaczy, że tym więcej jest w nich chlorofilu. Wspomaga organizm w usuwaniu toksyn, metali ciężkich, szkodliwych i trujących substancji. Odgrywa on istotną rolę w detoksykacji naszego organizmu. Świetnie alkailzuje organizm, pomaga w utrzymaniu prawidłowego ph. Jest również w stanie usuwać trujące substancje rakotwórcze. Bardzo dobrze dotlenia nasz organizm!

Dołącz do swojej diety również  :


A ty jak oczyszczasz swój organizm? :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz